SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

Kampanie SMS - reklama w kieszeni klienta

Dostarczamy naszym klientom kompletną platformę dzięki której mogą rozpocząć prowadzenie kampanii sms i przekonać się o skuteczności tej formy reklamy. Korzystając z naszych usług nie stracisz możliwości skorzystania z nowoczesnej i taniej formy reklamy swoich produktów, towarów lub usług.

System umożliwia przeprowadzenie kampanii sms. Wysyłka polega na zaimportowaniu grupy kontaktów z pliku csv i następnie rozesłanie informacji za pomocą dostępnego po zalogowaniu formularza.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie importować pliki csv bardzo proszę przejdź do sekcji import numerów plik csv

Dostęp do numerów dostępowych pozwoli ci na automatyczne gromadzenie numerów telefonicznych Twoich klientów.

Nie czekaj, skorzstaj z tej formy promocji, tak jak zrobili to inni.


Masowa wysyłka sms - narzędzie www

Po zalogowaniu do systemu znajdują się podstawowe narzędzia do przeprowadzenia samodzielnej wysyłki sms. Potrzebna Ci będzie baza numerów (tutaj masz instrukcję przygotowania pliku). Po przejściu do zakładki KONTAKTY możesz załączyć swoją bazę i zaimportować za jednym kliknięciem. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie Twoja baza będzie znajdować się w grupie bez grupy. W kolejnym kroku przechodzisz do narzędzia WYŚLIJ SMS i na formularzu definiujesz treść oraz funkcje wysyłki. Na końcu należy wybrać grupę kontaktów do której chcemy wysłać wiadomość i zatwierdzić.
Po zalogowaniu znajdują się dodatkowe opisy, w razie pytań zawsze możesz na nas liczyć.

Masowy mailing z CRM łatwy jak nigdy dotąd

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.


Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.027 sek.

Dzisiaj jest: 18/09/2020 15:41:24
Pokaż QR Foto Kod