SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

Praktyczne zastosowanie komunikacji sms w branży medycznej

Zastosowanie komunikacji sms w branży medycznej w znaczący sposób poprawia wydajność przepływu informacji przy bardzo niskim koszcie. Dwa najbardziej typowe zastosowania komunikacji sms.

  • Komunikacja z pacjentami (klientami) Krótka informacja tekstowa przypominająca o umówionych wizytach na pewno spotka się z aprobatą Państwa pacjentów.
  • Komunikacja z personelem Zastosowanie komunikacji sms jako wewnętrznego systemu powiadomień np. w nagłych sytuacjach kiedy trzeba jednocześnie powiadomić większy zespół do pracy. Powiadomienia o rozliczeniach, wizytach, itp.

Aby ułatwić Państwu uruchomienie usługi, nawiązaliśmy współpracę z firmą QBS która jest producentem oprogramowania Q-Klinika 3000; lista wszystkich programów. Jeżeli używacie Państwo w swojej klinice lub gabinecie oprogramowania tego producenta, bardzo prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy QBS i zgłoszenie chęci uruchomienia powiadomień za pośrednictwem firmy GateSMS.Eu

Usługi Email2Info gdy posiadasz tylko e-mail

Jeżeli prowadzisz mały gabinet i nie używasz żadnego oprogramowania możesz zawsze korzystać z usługi Email2Info i przesyłać powiadomienia o wizytach za pomocą dwóch dostępnych narzędzi:
powiadomienia sms
usługa powiadomienia o zapłacie


Automatyczne powiadomienia sms dla pacjentów, lekarzy z Twojej aplikacji

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.

Krótka informacja tekstowa w postaci wiadomości sms wysłana do pacjenta skutecznie zoraganizuje Twoją pracę.

Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.05 sek.

Dzisiaj jest: 01/11/2020 03:14:42
Pokaż QR Foto Kod