logo operatora GateSMS.Eu Zastosowania Testowa bramka sms Cennik SMS Web Api Skrypty Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 505 165 092 

Aplikacja dla systemu Android wysyłająca sms
najtańsza firmowa prywatna bramka sms, wykorzystaj telefony które już masz

SMS oraz wszystkie funkcje systemu Android

za darmo w Twoim urządzeniu


Oferujemy dedykowaną aplikację przeznaczoną dla systemu Android.
Dzięki której można informować klientów za pomocą SMS, MMS z własnego urządzenia
jest to najbezpieczniejszy, a zarazem najtańszy sposób na wysyłkę sms.
Jak?
Wybieramy ofertę pre-paid lub abonamentową u dowolnego operatora w twoim kraju z możliwością
wysyłek sms bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.

Następnie instalujemy aplikację do zarządzania wysyłkami sms i rejestrujemy urządzenie w panelu administracyjnym.

Jak to działa?

Aby wysłać sms potrzebne nam jest urządzenie działające pod kontrolą systemu Android i obsługujące sieć GSM oraz karta SIM dowolnego operatora. Wystarczy teraz tylko połączyć to urządzenia (np. telefon) z siecią internet i twoją aplikację/CRM czy stronę www z WebApi aby uzyskać profesjonalny skryptowy dostęp do automatycznych wysyłek sms.

Dzięki temu będziesz mógł/mogła wykorzystać urządzania które posiadasz a także skierować wysyłki na konkretne karty SIM tak aby klient miał możliwość odpowiedzenia lub oddzwonienia bezpośrednio na telefon nadawcy. W ten sposób nie stracisz cennych informacji które klient chciał przekazać. Cecha ta oraz wiele innych jest unikalna dla naszego systemu realizacji wysyłek sms od innych firm realizujących masowe wysyłki sms.
Dla kogo?

Jeżeli istotne dla ciebie jest:
  • bezpieczeństwo i kontrola
  • niskie koszty eksploatacji
  • niezależność, nieograniczona przepustowość
  • interfejs programistyczny (API)
  • wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych
  • integracja z istniejącymi systemami informatycznymi w twojej firmie
  • pełna kontrola urządzenia, dowolna możliwość adaptacji i zastosowań
  • możliwość uruchomienia bramek sms poza granicami macierzystego kraju
  • zwiększenie wydajności już posiadanych urządzeń
  • powiązania systemu CRM i wysyłek powiadomień do klientów z telefonu handlowca
Wymagania techniczne

Możliwości techniczne współczesnych modułów GSM instalowanych w urządzeniach przenośnych to prędkość wysyłki 11 sek/sms (300 sms/h). Jedyną możliwością zwiększenia prędkości jest rozbudowywanie modułów GSM.
Obsługiwane wersje systemu

System Android w wersji >= 17
Obsługa 2 kart sim
Korzyści finansowe

Większość operatorów sieci komórkowych proponuje nielimitowany dostęp do usług sms, zazwyczaj w cenie abonamentu lub jako usługi dodatkowe w ofertach pre-paid. Średnio najtańszy abonament wynosi 30 zł brutto lub w ofertach pre-paid 9 zł brutto miesięcznie za pakiet.
Po więcej informacji odsyłamy do stron operatorów GSM świadczących usługi w twoim kraju.
Jak uruchomić?

Na urządzenie z systemem Android należy ściągnąć i zainstalować aplikację gatesms. Po zainstalowaniu aplikacji i uruchomieniu na ekranie głównym znajduje się numer IMEI urządzenia. Należy ten numer przepisać do systemu web w panelu administracyjnym dostępnym po zalogowaniu na stronie internetowej www.gatesms.eu/logowanie

Po zalogowaniu do systemu online i wpisaniu numeru IMEI który wyświetla się na ekranie głównym aplikacji, poniżej wyświetli się tabela zawierająca rejestracyjny wpis do bazy danych uruchomionej aplikacji na twoim telefonie.

W kolumnie IMEI powinieneś/powinnaś widzieć numer IMEI twojego telefonu, aby dokończyć rejestrację urządzania należy kliknąć w ten numer i następnie po otworzeniu się listy kart SIM należy ponownie kliknąć tym razem w numer karty SIM.

Na twoje urządzenie zostanie wysłany kod autoryzacyjny który należy przepisać w panelu administracyjnym.
Po prawidłowej autoryzacji urządzenie zostanie przypisane do twojego konta.

W aplikacji przechodzisz do Ustawień i tam szukasz indexu slotu karty sim, zazwyczaj będzie to jeden ale w nie których przypadkach index może być większy.
Wpisujesz numer telefonu do testów i jako numer administracyjny, dalej postępujesz według opisów w aplikacji.
Oferujemy nieograniczony dostęp do usług realizowanych przez nasz system sms. Oddajemy do Twojej dyspozycji wygodne i uniwersalne WebApi za pomocą którego szybko i łatwo dostarczysz swoim aplikacjom dostęp do milionów telefonów komórkowych na całym świecie.
Tworzymy uniwersalne połączenie pomiędzy technologią GSM a internetem. Udostępniamy naszym Klientom możliwość realizacji masowych wysyłek sms, kampanii sms, sms mailing'ów.


Masowa wysyłka sms - narzędzie www

Po zalogowaniu do systemu znajdują się podstawowe narzędzia do przeprowadzenia samodzielnej wysyłki sms. Potrzebna Ci będzie baza numerów (tutaj masz instrukcję przygotowania pliku). Po przejściu do zakładki KONTAKTY możesz załączyć swoją bazę i zaimportować za jednym kliknięciem. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie Twoja baza będzie znajdować się w grupie bez grupy. W kolejnym kroku przechodzisz do narzędzia WYŚLIJ SMS i na formularzu definiujesz treść oraz funkcje wysyłki. Na końcu należy wybrać grupę kontaktów do której chcemy wysłać wiadomość i zatwierdzić.
Po zalogowaniu znajdują się dodatkowe opisy, w razie pytań zawsze możesz na nas liczyć.
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2017 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.014 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 26/07/2017 16:34:33
Pokaż QR Foto Kod