SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

Marketing mobilny - czyli bezpośrednia reklama w telefonie

Naszym podstawowym działaniem w sferze marketingu mobilnego jest dostarczanie wysokiej jakości usług przekazywania informacji do sieci GSM za pomocą wiadomości sms. Zapraszamy wszystkich którzy chcą skorzystać z tej formy komunikacji, oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz bardzo dobrą ofertę cenową.


Realizacja usług strumieniowych
  • Bieżąca korepondencja z klientami (kody, potwierdzenia)
  • Gra sms-owa, badania rynkowe
Realizacja usług masowych
  • Jednorazowa wysyłka reklamowa

Wsparcie tradycyjnych działań reklamowych marketingiem mobilnym i otworzenie dodatkowego kanału komunikacji z klientem zdecydowanie usprawni Twój lub Twoich klientów biznes. Sms pozwala Ci szybko i precyzyjne przekazać informacje klientowi. Sms-y w komunikacji reklamowej są tanim i nowoczesnym środkiem przekazu.
Nie czekaj, skorzstaj z tej formy promocji, tak jak zrobili to inni.

Masowy mailing z CRM łatwy jak nigdy dotąd

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.

Masowa wysyłka sms - narzędzie www

Po zalogowaniu do systemu znajdują się podstawowe narzędzia do przeprowadzenia samodzielnej wysyłki sms. Potrzebna Ci będzie baza numerów (tutaj masz instrukcję przygotowania pliku). Po przejściu do zakładki KONTAKTY możesz załączyć swoją bazę i zaimportować za jednym kliknięciem. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie Twoja baza będzie znajdować się w grupie bez grupy. W kolejnym kroku przechodzisz do narzędzia WYŚLIJ SMS i na formularzu definiujesz treść oraz funkcje wysyłki. Na końcu należy wybrać grupę kontaktów do której chcemy wysłać wiadomość i zatwierdzić.
Po zalogowaniu znajdują się dodatkowe opisy, w razie pytań zawsze możesz na nas liczyć.


Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.053 sek.

Dzisiaj jest: 01/11/2020 03:13:49
Pokaż QR Foto Kod