logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Email2Sms - wysyłaj sms-y prosto ze swojej skrzynki e-mail. Dowolna konfiguracja.

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi wysyłania smsów przez pocztę elektroniczną wyślij e-mail, zwrotnie otrzymasz instrukcję obsługi systemu. Usługę można wykorzystać do wysyłania smsów bezpośrednio z telefonów komórkowych.
System obsługuje każdy program do wysyłania poczty e-mail. © MS Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Lotus Notes, Gmail, webmail, Eudora, Mail i inne.

Zobacz inne podobne usługi:
Autoryzacja
Przed wysłaniem musimy uzyskać autoryzację, w tym celu należy wysłać wiadomość pod adres w temacie wpisać haslo, otrzymamy jednorazowy kod sms-em który należy wysłać na adres w temacie wpisać kod a w treści wiadomości podać kod. Ważne aby wpisać kod pomiędzy znakami / , wielkość znaków ma znaczenie.
Autoryzacja wygaśnie automatycznie równo po 24 godzinach, aby zakończyć sesję z serwerem wcześniej należy wysłać wiadomość z tematem koniec

1. Zaadresuj do
2. Adres nadawcy musi być taki sam jak login do systemu Gatesms.eu
3. W temacie wpisz numer telefonu
4. W polu treści wiadomości umieść swój sms
5. Wyślij wiadomość.

Każdy numer podany w temacie jet analizowany, tzn. system stara się rozpoznać poprawność numeru (usuwa spacje, myślniki, kropki, itd.) Jeżeli system nie rozpozna numeru generuje błąd i odsyła informację.
Dopuszczalna jest również składnia tego typu:
515-111-222(Jan Kowalski,kowalski@jan.pl)
tak zapisany tytuł wiadomości system zinterpretuje w następujący sposób:
- numer telefonu: 48515111222
- nazwa: Jan Kowalski
- adres e-mail: kowalski@jan.pl
w ten sposób automatycznie zostanie stworzona dobrze prowadzona książka adresowa. Dodatkową korzyścią jest to że kolejnym razem kiedy będziemy chcieli wysłać sms do Pana Kowalskiego wystarczy że wpiszemy w tytule Jan Kowalski a system odnajdzie numer i wyśle wiadomość sms. W przypadku kiedy nazwa nie będzie jednoznaczna system wygeneruje błąd i odeśle nam mail z listą wszystkich podobnych wpisów, abyśmy mogli wybrać odpowiedniego adresata.

Email2Sms jest usługą wspomagającą komunikację pomiędzy użytkownikiem a innym osobami dostępnymi tylko pod telefonem komórkowym. Użytkownik korzystający z tej usługi może w łatwy sposób komunikować się z innymi wysyłając do nich sms-y wprost ze swojej skrzynki pocztowej.

Automatyzacja
Usługa pozwala na zautomatyzowanie wysyłek. Dzięki temu można korzystać z proponowanych przez nas usług podłączając istniejące oprogramowanie do serwerem wysyłającego sms za pmocą poczty e-mail.

Odpowiedzi na sms
System wspiera odpowiedzi na wysłane sms-y, dlatego odbiorca wysłanego sms-a może na niego odpowiedzieć, a my otrzymamy korespondencję na adres e-mail który użyliśmy w czasie rejestracji.

Dodatkowe funkcje - niestandardowe rozwiązania
Istnieje możliwość zablokowania autoryzacji, umożliwiając ciągłą komunikację email -> sms z automatycznymi usługami Twoich programów. Możliwe jest również stworzenie listy osób które w automatyczny sposób otrzymają komunikat przesłany za pomocą e-mail (1 mail wielu odbiorców sms). Usługa umożliwia także autoryzację dla całej domeny, dzięki czemu wszyscy użytkownicy piszący z określonej domeny mają dostęp do wysyłek sms (wszyscy pracownicy). Jeżeli Chcesz używać określonej nazwy w polu nadawcy możesz ustawić domyślną nazwę dla całego konta w zakładce DANE UŻYTKOWNIKA.
Jeżeli brakuje Ci funkcjonalności bardzo prosimy o kontakt, ponieważ tylko w ten sposób będziemy mieli szansę rozwiązać Twój problem. Prosimy o kontakt w każdej innej sprawie na adres e-mail.
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,062 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 23:06:03
Pokaż QR Foto Kod