logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Wysyłka sms - Import kontaktów z pliku csv

Osoby które chcą skorzystać z naszej oferty i rozsyłać powiadomienia za pomocą narzędzia dostępnego po zalogowaniu będą musiały importować kontakty do książki adresowej w systemie. Po zalogowaniu w zakładce KONTAKTY znajduje się formularz umożliwiający import pliku w formacie csv. Poniżej zamieszczamy poprawny format:

Seperator pól: ;
Kolejność importowanych pól: NAZWA;TEL;MAIL;POLE ZMNIENNE
Każdy wiersz zakończony znakiem końca lini. Do rozdzielenia pól należy użyć znaku ; lub , a wartości pól umieścić w znakach "

Maksymalna wielkość paczki wynosi 2000 rekordów. W przypadku większej ilości kontaktów do zaimportowania należy podzielić bazę na części po 2000 rekordów.

Skorzystaj z wysyłki bezpośrednio z pliku CSV, tutaj znajdziejsz gotowe narzędzie. CSV2SMS
Zanim skorzystasz powiadom administratora aby przygotował dla Ciebie hasło oraz login.Masowa wysyłka sms - narzędzie www

Po zalogowaniu do systemu znajdują się podstawowe narzędzia do przeprowadzenia samodzielnej wysyłki sms. Potrzebna Ci będzie baza numerów (tutaj masz instrukcję przygotowania pliku). Po przejściu do zakładki KONTAKTY możesz załączyć swoją bazę i zaimportować za jednym kliknięciem. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie Twoja baza będzie znajdować się w grupie bez grupy. W kolejnym kroku przechodzisz do narzędzia WYŚLIJ SMS i na formularzu definiujesz treść oraz funkcje wysyłki. Na końcu należy wybrać grupę kontaktów do której chcemy wysłać wiadomość i zatwierdzić.
Po zalogowaniu znajdują się dodatkowe opisy, w razie pytań zawsze możesz na nas liczyć.
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,083 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 22:09:03
Pokaż QR Foto Kod