logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Praktyczne zastosowanie komunikacji sms w branży medycznej

Zastosowanie komunikacji sms w branży medycznej w znaczący sposób poprawia wydajność przepływu informacji przy bardzo niskim koszcie. Dwa najbardziej typowe zastosowania komunikacji sms.

  • Komunikacja z pacjentami (klientami) Krótka informacja tekstowa przypominająca o umówionych wizytach na pewno spotka się z aprobatą Państwa pacjentów.
  • Komunikacja z personelem Zastosowanie komunikacji sms jako wewnętrznego systemu powiadomień np. w nagłych sytuacjach kiedy trzeba jednocześnie powiadomić większy zespół do pracy. Powiadomienia o rozliczeniach, wizytach, itp.


Usługi Email2Info gdy posiadasz tylko e-mail

Jeżeli prowadzisz mały gabinet i nie używasz żadnego oprogramowania możesz zawsze korzystać z usługi Email2Info i przesyłać powiadomienia o wizytach za pomocą dwóch dostępnych narzędzi:
powiadomienia sms
usługa powiadomienia o zapłacie


Automatyczne powiadomienia sms dla pacjentów, lekarzy z Twojej aplikacji

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.

Krótka informacja tekstowa w postaci wiadomości sms wysłana do pacjenta skutecznie zoraganizuje Twoją pracę.

GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,055 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 23:59:17
Pokaż QR Foto Kod