logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Email2Info - Powiadomienia SMS o nowej poczcie e-mail

Zapraszamy do korzystania z narzędzia za pomocą którego w łatwy sposób ustawisz powiadomienia o otrzymaniu poczty e-mail. Jeżeli Twój usługodawca nie oferuje usługi przesyłania informacji sms o nadejściu poczty e-mail lub sprzedaje taką usługę zbyt drogo, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Cennik smsów znajdziesz na tej stronie

Ustawienie usługi
Zaloguj się do usługi Email2Info, jeżeli nie wiesz jak to zrobić możesz dowiedzieć się tutaj. Po poprawnym zalogowaniu wyślij wiadomość e-mail na adres a w temacie wpisz na telefon, następnie po otrzymaniu potwierdzenia ustawienia usługi należy wylogować się z systemu Email2Info. Wylogowanie polega na wysłaniu wiadomość e-mail z tematem koniec.


Ustawienie poczty e-mail
Zaloguj się do serwera pocztowego u swojego usługodawcy, następnie przejdź do miejsca gdzie można ustawić przekierowanie poczty. W miejsce gdzie należy podać adres e-mail na który będą przesyłane kopie wiadomości należy wpisać ten adres oraz koniecznie zaznaczyć opcję pozostaw kopie listów w skrzynce.

To cała konfiguracja usługi, w dowolnym momencie możesz skasować przekierowanie i sms-y nie będą przychodzić. Możesz również wyłączyć usługę, po zalogowaniu wysyłasz e-mail z tematem na telefon. Otrzymasz stosowne potwierdzenie.
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,09 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 22:33:31
Pokaż QR Foto Kod