logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Powiadomienia sms, B2B

Otrzymujesz od nas całkowite wsparcie przy realizacji komunikacji opartej o sieć internet i GSM. Specjalizujemy się w dostarczania wiadomości z i do sieci GSM, dzięki temu Twoja strona internetowa czy program komputerowy zyska możliwość komunikacji z użytkownikami w każdym miejscu i o każdej porze. Powiadomienia sms są idealnym rozwiązaniem do komunikacji z klientami i pracownikami Twojej firmy.


Zastosowanie
  • strony www (sklepy internetowe, firmowe i prywatne)
  • przemysł, automatyka
  • IT, programowanie, administracja

Aby ułatwić Państwu uruchamianie usług, przygotowaliśmy uniwersalny opis zbudowania interfejsu w dowolnym języku programowania. Pełna dokumentacja techniczna znajduje się tutaj.
Zobacz przykłady jak możesz wykorzystać komunikację sms w swoich projektach. System powiadomień za pomocą e-mail lub wygodny program do wysyłania smsów (Mac OS)
Masowa wysyłka sms z każdej strony www

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu.Przyłącz się do nas.
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,053 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 23:49:09
Pokaż QR Foto Kod