logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Wysyłka sms - Widget

Widget SMS - Instaluj za darmo, proste wysyłanie sms z komputera - ponad 20 smsów na start.

Widget – to mały program komputerowy instalowany jako dodatek do systemów operacyjnych. Termin ten jest szczególnie popularny wśród użytkowników systemów operacyjnych z rodziny UNIX (Linux,Mac OS)

Za pomocą naszego widgetu możesz swobodnie kontaktować się z dowolnymi użytkownikami telefonów komórkowych w wygodny tani i prosty sposób.

Jeżeli chcesz uruchomić usługę musisz się najpierw zarejestrować, a następnie przejść do zakładki DOŁADOWANIA i wpisać dowolną kwotę. Po kilku minutach Twoje konto jest już gotowe. Pamiętaj, po rejestracji masz 5 darmowych smsów na test!

Instalujesz widget jeżeli używasz Windows lub Linux to ściągnij i zainstaluj silnik do widget-ów, następnie wpisujesz swój login (numer lub adres e-mail który podałaś(eś) w czasie rejestracji), oraz hasło wciskasz zapisz ustawienia i od tej chwili możesz wysyłać sms-y do wszystkich swoich znajomych.

Oto niektóre funkcje które będą dodane w kolejnych wersjach:
  • wysyłka do wielu adresatów jednocześnie
  • wysyłka do grup kontaktów
  • wysyłka o zadanej godzinie i dacie
  • wysyłka sms wap push
  • własna nazwa nadawcy
Apple link
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,056 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 22:38:40
Pokaż QR Foto Kod