logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW      

Wysyłka sms za darmo - taniej nie znajdziesz! ©

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że posiadanie bazy danych klientów i osób zainteresowanych Waszą działalnością jest rzeczą bezwzględnie konieczną do prawidłowego prowadzenie biznesu.

Przygotowaliśmy następujące rozwiązanie dzięki któremu można utworzyć bazę numerów telefonicznych klientów w automatyczny sposób, jednocześnie zdobywając środki na pokrycie wysyłek.

Rozwiązaniem jest zastosowanie smsów premium rate o wartości 0.5, 1 i 2 złote oraz poinformowanie klientów o możliwości zapisania się do takiej bazy dzięki czemu będą mogli otrzymywać ważne informacje na swój telefon (promocje, przypomnienia, powiadomienia, itp.). Jednocześnie sami opłacą koszt wysyłki zwrotnych informacji.

Wykorzystaj kody QR, generator znajduje się na naszej stronie w zakładce Genreator QR Code

Następnie wystarczy zareklamować numer wraz z prefixem za pomocą ogłoszenia, na stronie www, w ulotkach oraz innych materiałach informacyjnych.

Zobacz jak skonfigurować usługę sms premium rate on-line, smaodzielnie.
Zobacz jak utworzyć Numer Dostępowy
Poniżej zamieszczamy tabelę z wykazem ilości smsów informacyjnych możliwych do wysłania w ramach opłaconej przez klienta stawki.

Wartość sms nettoIlość smsów zwrotnych opłaconych przez klienta
0,50 zł5 smsów losowy nadawca, 2 z własną nazwą w polu nadawcy
1 zł10 smsów losowy nadawca, 4 z własną nazwą w polu nadawcy
2 zł20 smsów losowy nadawca, 8 z własną nazwą w polu nadawcy

Jeżeli ta rozsądna propozycja wzbudziła Twoje zainteresowanie, to zapraszamy do kontaktu. O nic się nie martw, wszystkim się zajmiemy. Jedyne co będziesz musiał(a) zrobić to poinformować klientów o numerze i prefiksie. Do usłyszenia.

Dowolna aplikacja z obsługą sms

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.
GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2021 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0,053 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 08/12/2021 22:32:00
Pokaż QR Foto Kod